Srpen 2008

Největší hity od Code Red

28. srpna 2008 v 15:27 | Miška
Code Red - Kanikuly
Code Red - 18

Fotky alba

28. srpna 2008 v 15:09 | Miška

Wien - September

28. srpna 2008 v 15:05 | Miška
Wien-September
001
002
004
005
006

fotky Maria

28. srpna 2008 v 15:02 | Miška
Maria
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Maria/-Maria-%20%282%29.jpg
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Maria/-Maria-%20%283%29.jpg
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Maria/-Maria-%20%284%29.jpg
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Maria/-Maria-%20%285%29.jpg
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Maria/-Maria-.jpg

Fotky Marc

28. srpna 2008 v 14:58 | Miška
Marc
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Marc/MarcStaudinger-13.JPG
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Marc/MarcStaudinger2007-1.JPG
MarcStaudinger2007 - 11
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Marc/MarcStaudinger2007-4.JPG
MarcStaudinger2007 - 5
MarcStaudinger2007 - 7
http://codered-online.de/andy/minishowcase_v09b136/minishowcase/galleries/Marc/MarcStaudinger2007-9.JPG

více o Code Red

28. srpna 2008 v 14:55 | Miška
code-red-mp3Popularita hitů od Code Red - Kanikuly a 18 stále stoupá. Šíří se obdobně jako stejnojmenný počítačový vir. Code Red vydávají desku Partycode a přijedou k nám do Čech. Úplně vše se o nich dozvíte v dnešní diskografii.
Milná bývá představa o tom, že duo Code Red pochází z Ruska. Ruské předky má pouze zpěvačka Maria, její matka byla ruska a otec němec. Od dětství žije v německém Bonnu. Za celým projektem stojí práce německých producentů.
kanikulyMaria nebyla nikdy obyčejnou dívkou. Už jako malá, vyměnila veškeré plyšáky a panenky Barbie za fortepiano a mikrofon. Často se strojila do svátečních šatů své matky, aby se převlékla za dospělou zpěvačku. Její sny se začaly pozvolna naplňovat když jí bylo 10 let. To poprvé vystoupila na hudební scéně. Tehdy už dobře věděla, že zpěv je celý její život. Ve svých 16 letech začala důsledně pracovat na svém hlase a vždy se příležitostně zúčastňovala akcí hudebních castingů. Na jednom z nich také poznala svého hudebního partnera Maura, který byl původním členem Code Red (2007-2008).
code-red-mauroMauro se narodil ve Švýcarsku a od 15 let žije v německém Düseldorfu. Od dětství se viděl pouze v muzice, zatímco jeho vrstevníci ve škole se naopak chtivě ohlíželi za profesorkou biologie, on neustále snil o svém budování kariéry na hudební scéně. Využíval každé volné chvíle kterou trávil hraním na své první klávesy, které dostal ke svým 12 narozeninám. V současnosti svůj volný čas věnuje především motokrosovému sportu a fotbalu, ale přitom nezapomíná na muziku a snaží se skládat vlastní texty. Mauro vydržel v sestavě pouze do začátku roku 2008. V současnosti ho na koncertních akcích nahradil Marc Staudinger, proč je tomu tak, nám není zatím známo...
code-red-online Současnou pánskou polovičku dua zastupuje Marc Staudinger, rodák z německého Kölnu, který si prošel od roku 1996 několika hudebními projekty, je úspěšným moderátorem zábavných akcí a občasným manekýnem i hercem. Vystudoval londýnskou Royal Academy (akademii múzických umění).
Celá historie Code Red se začala psát začátkem roku 2007, kdy se německý producentský tým pod velením Ivo Moringa zaangažoval při vydání prvních singlů Senor Pomedor (Hot Hot Hot) a 2sexy 4you. S Ivo Moringem dále spolupracuje např. DJ. Ötsi, Banaroo, D.J. Bobo a v neposlední řadě též kapela No Angels.
Ivo Moring byl právě ten, kdo sjednával první letní vystoupení pro Code Red nejen v Německu, ale také v Rakousku. Nejdříve šlo o klubovou a diskotékovou scénu a "Kanikuly" se tou dobou ještě nekonaly...
Tím se zároveň odstartovala spolupráce s Flash Entertainment a se Svenem Petersenem. Pouze díky jim mohl vzniknout takový cover hit, jako jsou právě Kanikuly 2007. Hit Kanikuly je přebraný od ruské skupiny BUM, která ho nazpívala jako první. Školní videoklip od Code Red má své kořeny u našich polských sousedů, kde se natáčel. Po jeho několikanásobném odehrání v rádiích a po vydání CD singlu ve spolupráci s nahrávací společností Magic Records & Universal Music se zalíbil i na hudební stanici Viva, kde se držel několik týdnu na špici místní hitparády a navíc vyhrál i soutěž o nejoblíbenější hudební klip.
Po tak velikém úspěchu bylo zcela jasné, že je potřeba se aktivně vrhnout do další práce, aby mohl vzniknout singl "18". "Osmnáctka" se stala dokonce ještě větším hitem než Kanikuly. Singl "18" je opět cover verze přebraná z ruského hitu zpěváka Rukiho Vverha.
Code Red pracují dál a to na novém albu s názvem "PARTYCODE", které je na spadnutí. Mělo by vyjít během června 2008 a pokřtít by ho měli právě u nás v Čechách!

fotky

28. srpna 2008 v 14:46 | Miška
Fotky

Code Red

28. srpna 2008 v 14:42 | Miška
Projekt CODE RED začínal v prvopočátku jako trio. U zrodu byla Maria, která původem pochází z Ukrajiny a dva mladíci Mauro a Marco. Než se CODE RED dali dohromady, každý se ke zpěvu dostával po svém. Maria už od dětství tíhla ke zpěvu. Žádné panenky, žádní plyšový medvídci. Raději si vzala "mikrofón, kazeťák" a hrála si na zpěvačku.

Už v 10ti letech se dostala na prkna, která znamenají svět. Bylo to na základní škole, kdy začala zpívat před publikem a věděla jistě, že tohle je její budoucnost. V 16ti letech začala vystupovat s kapelou a zkoušela různé hudební castingy. Při nich se seznámila se sympatickými mladíky Maurem a Marcem. Oba dva už od mala nesmírně bavila muzika stejně jako Mariu. A tak se jim pomalu začal plnit dětský sen. Na castingu si jich všimli producenti Ivo Moring (D.J. Ötzi, Christina Stürmer, Banaroo) a N-Dee (No Angels, Bro'Sis, D.J. Bobo) a začali s nimi spolupracovat.

Původně tedy začínali ve třech, ale Marco musel skupinu opustit a věnovat se své profesionální kapele, se kterou měl již uzavřenou smlouvu, a tak v projektu CODE RED zůstali pouze Maria a Mauro. Producentský tým Ivo Morninga pro ně složil několik hitů na míru (Senor Pompedor, 2sexy4u), se kterými sklidili obrovský úspěch především v Německu a Rakousku.

V roce 2007 si vzala pod křídla projekt CODE RED společnost Flash Entertaiment a natočila s nimi megahit "Kanikuly" a "18", které vydali u polského labelu Magic Records/Universal Music. A tady začal pro skupinu CODE RED absolutní mega boom. Dostali se na přední příčky všech evropských rádiových i televizních hitparád, včetně TV stanic VIVA a MTV. V dubnu letošního roku začínají pracovat na svém debutovém albu. Ale s malinkou změnou a to v obsazení. Mauro odchází, kvůli studiu, které chce postavit na první místo a na CODE RED přestává mít čas.

Zatímco Marco dokončil spolupráci se svou původní skupinou a vrací se do CODE RED. Dále pokračují tuto úspěšnou hudební jízdu Maria a Marco. Nyní těžce pracují v nahrávacím studiu na svém albu "Partycode". Takže se můžeme brzo těšit na další skvělé taneční hity od této Polsko-Německo-Ruské partičky.
http://www.supermusic.sk/obrazky/133541_CODE-RED-(Pl---Ru---De).jpg Maria and Mauro

Vzpomeň si!

27. srpna 2008 v 22:25 | Miška
Vzpomeň si!
Vzpomeň si až hvězdička zhasne,
vzpomeň si na chvilky krásné,
vpomeň si až půjdeš spát,
že je tady nekdo kdo tě moc a moc má rád!

Srdíčko

27. srpna 2008 v 22:18 | Miška
Srdíčko
už je tu zas den,
kdy myslím na tebe jen,
bolí mě srdíčko,
chybíš mi ty moje zlatíčko.