Květen 2009

Movie stills

24. května 2009 v 15:39 | Mufinek
nádherná kvalitadiplomek od P.E.T.R.Y

24. května 2009 v 15:21 | Mufinek |  Diplomky pro mě
je strasne mocky krasny dekuju zlaticko :-*

Konec!

22. května 2009 v 14:30 | Mufinek |  Ostatní zprávy
Takže zlatíčka rozhodla jsem se ukončit sčítání sbé !:-* vím, že jsem ho chtěla ukočovat až v sobotu bo v neděli, ale to tu asi nebudu prtž a jelikož pojedu asi pryč neví se urcite, ale doufam, ze ano.... a take to, ze tento clanek je predpripraveny, prtz prave tedkon budu na generalce coz znamena na zkousce na tanecni vystoupeni takze tu ani dneska asi nebudu mocky me to mrzi, ale nebojte se vynahradim Vam to vsem :-* prtz vas mam co?
mno preci mam vas strASNE mocky rada vsechny!:-*
takže abych se dostala k tomu sčítání !
:-*

krásný diplomek od Mrs.ManinQy.Cullen

21. května 2009 v 22:02 | Mufinek |  Diplomky pro mě
je mocky krásny strasne mocky dekuji :-*

soutěžení!

20. května 2009 v 20:43 | Mufinek |  Já a blogýs
Takže zase tu budu škemrat o vaše hlásky :-* takže Vás prosím o hlásky všude zde------->

1.kolo SONC <----- Zde!
4.kolo SONC <------Zde!
5.kolo SONS <------Zde!
2.kolo SONB <------Zde!
4.kolo TBB <--------Zde!


Ideální páry

20. května 2009 v 19:17 | Mufinek
Díky novému natáčení je stále v dobrém rozmachu.
,,Nebaví mě relaxovat, raději pracuju!"

V pokračování ,,New Moon" už tentokrát Robert Pattinson nebude hrát hlavní mužskou roli, ale mladičký Taylor Lautner, který by nerozlučnou dvojci Kristen a Roba mohl rozdělit.
,,Nejvíc si rozumím s Kristen, Nikki a Edim," říká Taylor.
Nikki Reed dokonce přiznala, že je Taylor je její oblíbenec.

Bude pokračování STMÍVÁNÍ Robertovou druhou šancí?

Když se štáb filmu Stmívání na začátku března připravoval na další natáčení, ve vzduchu visela jediná otázka : Co když vzájemná přitažlivost mezi Kristen a Robertem už dávno vyprchala? Jakmile se ale začalo ve Vancouveru točit, bylo všem jasné, že opak je pravdou. ,,Chemie, která funguje mezi dvěma lidmi, se jen těžko vysvětluje," říká představitelka Belly Swan Kristen Stewart. ,,V mém případě, když jsem se podívala na Roberta, jsem měla pocit, že jsme spřízněné duše." Díky tomuto souznění byl jediným možným adeptem na filmového milence právě Robert Pattinson. ,,Bylo mezi nimi neuvěřitelné napětí, díky kterému se k sobě absolutně hodili," řekla režisérka Catherine Hardwicke. To se projevilo i po natáčení, když Rob a Kristen na karaoke v Tokiu zazpívali duet od Eltona Johna ,,Your song". Všem přítomným došlo, že ani jeden z nich nemusel ve filmu nic předstírat. ,,Hodně jsme toho spolu zažili, takže je logické, že k sobě máme opravdu blízko," komentovala vztah Kristen. Ovšem vzhledem k tomu jak se pak začala červenat, když se jí fanoušci zeptali na líbací scény, dalo by se usuzovat, že tyhle dva pojí víc než jen obyčejné přátelství. Ashley Greene na toto téma poznamenala: ,,O jiskření na place opravdu nebyla nouze. Všicni jsme si dokonale sedli a myslím si, že bylo těžké cokoli předstírat." Herci spolu tráví celý den na place, bydlí ve stejném hotelu, společně obráží restaurace a kluby v okolí a je jen otázkou času, kdy se přátelské vztahy stanou něčím víc.


Úplně úžasný :-* plakát

20. května 2009 v 17:35 | Mufinek
Klikněte pro zobrazení původního obrázku